Engelli Depremzedelere Dijital Destek Kartları ile Yardım Ediyoruz!
02.01.2023

Engelli Depremzedelere Dijital Destek Kartları ile Yardım Ediyoruz!


Türkiye’nin Yaralarını Birlikte Sarıyoruz!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Hatay, Adana, Gaziantep, Malatya, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Osmaniye'de de yıkıma neden olan depremin ardından hep birlikte yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz.

Afet bölgesinde oluşan sayısız ihtiyaca ek olarak engelli depremzedelerin de düşünülmesi gerektiğini vurgulamak için TOFD ekibi olarak biz de sahada yerimizi aldık. Bu amaçla birçok medikal malzeme ihtiyacı ile engelli tuvaletlerinin olmaması başlıca sorunlarımız arasındadır. Deprem Bölgesine Yardım Dijital Destek Kartları engelli depremzedelerimiz için acil nakdi yardım kanalı olarak hizmet vermektedir.

Bir engelli birey için hayati önem taşıyan bazı gereksinimler önemsenmiyor veya göz ardı ediliyor. Sahada bizzat bu ihtiyaçları belirledik ve yardımlarınızla bu eksikleri var gücümüzle tamamlıyoruz!

Afet bölgesinde en temel ihtiyaçlardan biri olan engelli tuvaletinin bile olmamasından dolayı çoğu depremzedemiz ya yemek yemiyor ya da su içmiyor. Bu da başka sağlık sorunlarına neden oluyor ve depremin yarattığı travmanın atlatılmasını engelliyor.

Engellilerimiz için sonda, sonda torbası, ürostomi-kolostomi torbası, manuel sandalye, sandalye minderi(havalı minder), hasta bezi vb. medikal malzemeler kesintisiz ihtiyaçlarımızdır.

Bu ihtiyaçlarımızı sizlerin de destekleriyle engelli depremzedelerimize ulaştırmaya devam ediyoruz. Siz de bu önemli görevin bir parçası olmak isterseniz Deprem Bölgesine Yardım Dijital Destek Kartı satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun dijital destek kartlarımız dijital bir ürün olup, kargo ile gönderimi yapılmaz. Mail olarak iletilir. 

Dijital Destek Kartlarımız ayrıca başka pazaryerlerinde de satışa sunulmuştur. Depreme Destek Dijital Destek Kartı almak istemeyen üyelerimiz, bağışçılarımız ve gönüllülerimiz belirtilen iban numaralarına nakdi bağış yapabilir ya da DEPREM yazıp 3430'a SMS atarak 20 TL baış yapabilirler. Her şekilde TOFD olarak yanınızdayız ve bu sürecin takipçisiyiz!

Depremzedelerimize yeniden ve hep birlikte daha yaşanabilir bir hayat hazırlayalım!

Blog Son Eklenenler
Sevgililer Günü için En Anlamlı Hediye TOFD'den!
Sevgilini mutlu ederken omurilik felçli arkadaşlarımıza da yardım etmek ister misin?
Devamını Oku
21.11.2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.